Renk Sistem Bilişim » Digital Signage

 

Digital Signage

 

 

Digital Signage yardımıyla Led, LCD, Plazma ekranlarınıza, kiosklarınıza, dijital reklam panolarınıza, reklam amaçlı ekran bulundurduğunuz her yere, tek bir noktadan bütün yayınları yönetebileceğiniz ve şubelerinize özel yada genel bir yayın akışı oluşturabileceğiniz bir görsel yayın yönetim hizmetidir.

Digital signage her sektörde kullanılabilen, hedeflediğiniz müşteri kitlesini resim, afiş, video, sloganlar gibi görsel içerikler ile bilgilendirmeye yarayan bir sistemdir.
Digital signage müşterileriniz yanı sıra kurum içi çalışanlarınız ile iletişim kurmanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

 

 

 

 

Görüntü ve ses senkronizasyonu sağlayan uzaktan erişimli “audio visual marketing” odaklı otomasyon sistemi.

Hem müzik hem tv’de kontrol sizde. Her şube kendi ekranlarına dilediği kampanyayı, dilediği zaman bir dokunuşla yayına alabiliyor.
İster cepten, ister bilgisayardan anında güncelleyebilirsiniz.

Müziğin ve ekranlarınızın gerçek gücü artık her şubenizde.Şubeye özel ekran görüntüsü, özel yayın akış planlama, şube bazında reklam ve kampanya yönetim sistemi entegrasyonu, merkezi planlama ve yönetim, müzik yönetim sistemi altyapısı. Bütün bu özelliklerin kontrolu zahmetsiz bir şekilde sizin elinizde.

 

Sizde Digital Signage dünyası ile tanışmak, işletmenizdeki ekranların görsel verimi üst düzeye çıkarmak için bize ulaşın.